Святительський візит у Коростишівське благочиння: богослужіння у Свято-Михайлівському храмі с. Кам'яний Брід.

22.11.2013

21 листопада 2013 року, в день пам'яті усіх Небесних Сил безплотних, на чолі із вождем війська Господнього, святим Архістратигом Божоим Михаїлом, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Коростишівське благочиння та звершив урочисту святу Божественну літургію у храмі на честь Архангела Михаїла в Кам'яному Броді.

Владику святково зустрічали юнні прихожани, дітки, котрі вручили поважному гостю пахучий коровай та квіти. У самому ж храмі на архієрея уже чекало духовенство. Настоятель парафії, протоієрей Михаїл Волосянський, попросивши святителького благословіння та молитвенної підтримки, запросив Владику на богослужіння.

Під час євхаристичного Божественного спілкування архієпископу Никодиму співслужили: благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), настоятель храму прот. Михаїл Волосянський та духовенство благочиння. Під час літургії архієрей звершив дияконську хіротонію.

Після завершення богослужіння було звершено святковий хресний хід та відслужено подячний молебень із читанням молитви святому Архістратигу Господньому Михаїлу. Насамкінець архіпастир звернувся до священства та богомольців із святительським словом проповіді, привітав присутніх із днем вшанування усіх безплотних Сил Небесних і побажав милості Божої, духовної радості та піднесення.

Також цього дня архієпископ Никодим відвідав будівництво величного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у місті Коростишеві.