Святителю Отче Миколаю моли Бога за нас.

24.05.2012

Святителю Отче Миколаю моли Бога за нас.Святителю Отче Миколаю моли Бога за нас.

Свято Святителя Миколи Чудотворця осяяло своєю духовною благодаттю село Бичева, що на Любарщині, адже в цей день воно відзначає своє храмове свято. Ця подія зібрала у Свято-Миколаївському храмі жителів та гостей села.

За Божественною Літургією об’єдналися у Святій Євхаристії священнослужителі Любарського округу, протоієрей Микола Шапіренко, протоієрей Тарасій Гаврилів, ієрей Микола Рудницький, ієрей Володимир Воробей, ієрей Іван Гаврилів та настоятель цього храму ієрей Святослав Гаврилів.

Ніщо інше не піднімає бадьорість християнського духу, як спільне молитовне звернення до Бога у святковий храмовий день. І це ще раз засвідчує, що з кожним днем відроджується православна віра у серцях звичайних людей, які з часом стають вірними чадами Божими.

Наповнюється храм молитвою, молитовним співом, а ще дзвінким дитячим щебетом, яким і вони намагаються прославити у цей день свого небесного покровителя Святителя Миколая Чудотворця. Йому возноситься з дитячих уст молитва, пісноспів і вірші.

У цей день звучали привітання настоятелю, який відзначає свій перший храмовий день, також вітали мецената та засновника цього Святого Храму - Стельмаха Володимира Івановича звертаючись до нього з словами вдячності.

Вітали також з днем Ангела благочинного протоієрея Миколу Шапіренка та ієрея Миколу Рудницького, і всім звучало «Многії Літа».

Прес-служба Любарського округу.

Святителю Отче Миколаю моли Бога за нас.