«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»

20.12.2011
«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»

19 грудня, коли православний світ вшановує святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, парафія Свято-Миколаївського храму селища Попільні відзначає престольне свято. На нього, до райцентру, з’їхались священики з інших парафій та численні паломники з навколишніх сіл.

О восьмій годині ранку розпочалося служіння молебного співу з акафістом перед іконою святителя Миколая, що містить часточку мощей.

Святкову соборну літургію очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні ієреїв: Олексія Буська із села Ставище, Володимира Дикого із Андрушок та Віктора Нанівського із Василівки. «Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»

Після прочитання Євангелія з повчальним словом, розповідаючи про життя і діяльність святителя Миколая та розкриваючи суть свята, до присутніх звернувся настоятель Свято-Миколаївського храму отець Петро Лис.

По завершенні Літургії здійснили хресний хід до церковної криниці, де освятили воду.

Вихованці дитячої Недільної школи вітали духовенство і парафіян віршами та піснеспівами, священикам юні парафіяни вручили букети квітів. Батюшки ж, в свою чергу, благословили дітей іконками святителя і чудотворця Миколая та порадували їх «миколайчиками». «Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»

Того ж дня, у районному будинку культури, райдержадміністрація організувала свято для дітей-сиріт. Благочинний Попільнянського округу вітав їх разом з вихованцями дитячої недільної школи, вручаючи іконки святителя Миколая та розповідаючи про його милосердя і любов до ближнього.

У Свято-Іоанно-Богословському храмі села Голуб’ятина, де настоятельське служіння звершує ієрей Андрій Гороцюк, після святкового богослужіння із святом святителя Миколая парафіян вітали вихованці тамтешньої Недільної школи. Того ж дня дітки разом зі своїм настоятелем побували і в сільській школі, несучи духовні вітання вчителям та учням. Отець Андрій потішив школярів солодкими гостинцями.

Прес-служба Попільнянського округу

«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»«Святителю отче Николаю, моли Бога о нас!»