Святий великомучениче і цілителю Пантелеймоне моли Бога за нас.

15.08.2014

У смт. Любар в Свято-Троїцькому храмі 9 серпня відбулось святкове богослужіння на честь великомученика і цілителя Пантелеймона. В честь цього святого названий новобудуючий храм селища. Це свято розділити із настоятелем зібралось духовенство всього району. Священнослужителі разом об’єдналися за богослужінням з надією, що цей великий подвижник стане покровителем, як нового храму так і містечка Любар.

Велика радість наповнює серця віруючих людей, які прийшли на це торжество, тому, що в них є натхнення продовжувати будівництво храму і надія на закінчення будівництва. З молитвою і ще раз припадає духовенство зі своєю паствою щоб цей святий укріпив всіх у добрих намірах і звичайно зцілив душі стражденних. По закінченні літургії відбувся хресний хід до місця будівництва Храму, де відбувся молебен та освячення будови.

Прес-служба Любарського благочиння.

Святий великомучениче і цілителю Пантелеймоне моли Бога за нас.