Святкова Божественна літургія у кафедральному соборі Житомира

04.01.2022

3 січня 2022 року,у понеділок 29-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та новопризначений єпископ Джанкойський і Роздольненський Олексій звершили Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Преосвященним Владикам співслужили благочинні та священики із різних благочинь Житомирської єпархії.

За старанні труди на благо Христової Церкви на малому вході митрополит Никодим відзначив церковними нагородами кліриків Житомирської єпархії.

На завершення богослужіння Владика Никодим промовив слово привітання до єпископа Джанкойського і Роздольненського Олексія. В свою чергу Владика Олексій подякував митрополиту Никодиму, духовенству та вірянам за спільну молитву, а також за багаторічне спілкування, любов та повагу.

Прес-служба Житомирської єпархії