Святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі.

25.07.2012

Святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі.Святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі.

25 липня 2012 року, у Дерманському Свято-Троїцькому жіночому монастирі, що на Рівненщині, відбулися торжества присвячені святкуванню чудотворного образу Божої Матері "Троєручиця", оригінал якої знаходиться на Афоні.

Ікона “Богоматір-Троєручиця” (ХVІІ ст.) потрапила до монастиря з Києва. У 2001 році зустрічали її хресним ходом. Саме у цьому році вона була на реставрації. За твердженням монахинь, кольори на іконі з кожним днем стають яскравішими. Можна робити висновок про її оновлення.

В цей святковий день, Євхаристичне спілкування розділили між собою три Архіпастирі: архієпископ Рівненський та Острозький Варфоломій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Городницький Олександр. Високопреосвященнішим Владикам співслужило духовенство Рівненської єпархії. За Богослужінням, разом із сестрами монастиря, також молилась ігуменя обителі - матушка Вероніка.

Під дзвінкий спів сестринського хору, віряни возносили свої молитви, просячи заступництва та покровительства Божої Матері. Після читання Євангелія, Житомирський Архіпастир виголосив навчальну проповідь на тему свята, в якій розповів про історію чудотворної ікони та іі допомогу при немочах.

Завершилося Богослужіння святковим молебнем та Хресною ходою, з образом Божої Матері "Троєручиця" навколо головного храму обителі.

Святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі.