Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.

20.12.2011
Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.

18 грудня 2011 року, напередодні дня пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця, відбувся концертний виступ вихованців Недільної школи при Коростишівській, Різдва Пресвятої Богородиці церкві.

За молитовної підтримки протоіїрея Георгія Боклана діти співали пісень, ставили театральні сценки, розповідали вірші на честь Святого.

На святі були присутні батьки та близькі родичі вихованців, які гаряче аплодували та підтримували вихованців Недільної школи.

Після закінчення святкового дійства діти одержали солодкі святкові подарунки та фотографувалися зі своїми керівниками.

Прес-служба Коростишівського округу

Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.Святкове дійство вихованців Недільної школи в м. Коростишеві.