Святкування 68 –ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

16.05.2013

В Червоноармійську було проведено святкування 68 –ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. До святкування були залучені всі установи, підприємства, організації району, а також було запрошено настоятеля Свято-Миколаївського храму смт. Червоноармійська, ієрея Василя Волосянського.

9 травня отець Василь прийняв участь у мітингу–реквієму біля Братської могили, що на селищному кладовищі. Священнослужитель провів поминальну панахиду над загиблими-воїнами у роки Великої Вітчизняної війни.

Наступного дня отець Василь відвідав учасників Великої Вітчизняної війни, які проживають в смт Червоноармійськ. На даний час у селищі залишилось лише 8 ветеранів. Священик побажав їм міцного здоров’я та довгих років життя і кожному подарував ікону.

Прес-служба Свято-Миколаївського храму смт. Червоноармійськ.

Святкування 68 –ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.