Святкування Хрещення Христового у Попільні!

21.01.2015

19 січня 2015 року, у день вшанування світом християнським величного двунадесятого свята Хрещення Господа нашого і Спасителя, у селищі Попільня було звершено урочисту Божественну літургію. Очолив богослужіння благочинний окружного району - протоієрей Петро Лис.

Місцевий Свято-Миколаївський храм вмістив у собі доволі багато вірян, котрі із благоговінням прийшли спільно помолитися та прославити Всемилосердного Бога, у святкуванні Його Хрещення. Після завершення літургії бажаючі причастилися святих христових Таїн.

Відбувся також уставний молебень із чинопослідуванням великого освячення води. Спочатку воду освятили в храмовій криниці, а потім окропили вірян та освятили принесену ними воду.

Отець Петро сердечно привітав мешканців селища із святом, побажав миру, любові, злагоди, а також аби Господь, який охрестився в Іордані, постійно омивав і очищав гріхи людські, дав можливість у міцності духовній та крепості фізичній дочекатися ще за рік великого свята Хрещення Христового.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Святкування Хрещення Христового у Попільні!