Святкування у Крилівці.

26.11.2013

21 листопада, в день памяті Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних, в селі Крилівка Андрушівського благочиння святкували день свого небесного покровителя.

Як за звичаєм, перед Божественною літургією був відслужений акафіст святому Архангелу Михаїлу, а також була освяченна вода, в честь свята.

Очолив Божественну літургію благочинний Андрушівського округу, ієромонах Макарій (Гаврилів), якому співслужили: настоятель храму прот. Андрій Герасимович, ієрей Сергій Саванчук та ієрей Святослав Гаврилів. По завершенні літургії, був відслужений подячний молебень і звершено хресний хід навколо храму.

В своїй проповіді ієром. Макарій (Гаврилів) розповів про святих ангелів, про те, яку роль вони відіграють в житті кожної людини, побажавши кожному прихожану святого храму, щоб ангел охоронець завжди допомагав і оберігав, на теперішньому нелегкому життєвому шляху, щоб дії які нам підказує добрий ангел радували Господа, а Господь в свою чергу дарував нам по наших же молитвах свою благодатну милість, бути наслідниками вічних благ.

Також благочинний розповів про Архістратига Божого Михаїла, що був поставлений Господом – вірним служитилем Божим, бо він низринув з неба гордого денницю з другими павшими духами. По церковному переданню Архістратиг Михаїл приймав участь у багатьох старозавітних подіях. Він явився Ісусу Навіну і відкрив волю Господа на взяття Єрихону (Нав. 5:13-16). Сила великого Архістратига Божого явилася в знищенні 185 тисяч воїнів Ассірійського царя Сеннахіріма (4 Цар. 19:35). Також Архангел запретив дияволу явити іудеям тіло святого пророка Мойсея для обожнення (Иуд. 1:9). І багато інших чудес якими Архістратиг Божий Михаїл оповіщав волю Господню.

Також ієромонах Макарій підкреслив те, що кожна людина має свого ангела охоронця, який завжди оберігає нас від всякої біди від всякого зла диявольського, ми повинні жити так, щоб наш ангел охоронець завжди радів за нас, і дуже прикро коли людина творить багато зла, піддається волі диявола, на це наш ангел охоронець сумує. Тому ми повинні завжди творити добро, жити так як проповідує нам Свята Церква, і щоб наш ангел охоронець по закінченню нашого земного життя, радів за нас, що ми наслідуєм вічне блаженство.

Благочинний привітав віруючу паству і священиків із святом, побажавши щоб небесні сили завжди оберігали нас від всякого зла, і супроводжували нас все наше земне життя, і по закінченню якого, щоб наш ангел був присутній одесную від нас, перед Господом, з добрими справами зробленими за наше життя. В свою чергу настоятель храму прот. Андрій подякув благочинному та священикам благочиння за соборну службу, яка була торжественною і величною, в день памяті святих небесних сил безплотних.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Святкування у Крилівці.