Свято колядок в Успенському архієрейському соборі Житомира!

07.01.2022

7 січня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав свято урочистих колядок у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі, на Подолі.

Духовенство, хори та вихованці воскресної школи привітали Владику та присутніх у храмі колядками та вінчуваннями. Дітки своїми щирими колядками та віршами розчулювали присутніх. Особливе враження та захоплення принесли хорові колективи собору.

Настоятель собору, благочинний міста Житомира, протоієрей Віктор Голубовський, від імені великої Родини собору привітав Його Високопреосвященство із світлим святом Різдва Христового.

В свою чергу Владика Никодим подякував усім за щирі вітання, промовив слово настанови та вручив усім солодкі подарунки. Особливою втіхою і незвичайною радістю було вручення діткам особливого шоколадного подарунку від архіпастиря вагою понад 10 кілограм.

Прес-служба Житомирської єпархії