Свято-Різдва Богородична парафія с. Піщів приймала давніх друзів та гостей.

27.09.2013

У воскресний день 22 вересня, на другий день після престольного свята Свято-Різдва Богородична парафія с. Піщів приймала давніх друзів та гостей. На службу завітали представники благодійного фонду В.Литвина "Майбутнє Полісся". Свято-Різдва Богородична парафія с. Піщів приймала давніх друзів та гостей.

Свято-Різдва Богородична парафія с. Піщів приймала давніх друзів та гостей.Візит був приурочений 20-й річниці храму та 10-й річниці від дня призначення настоятелем парафії прот.Сергія Матвійчука.

У приміщенні воскресної школи благодійники подарували для дітей комплект книг з історії України, автором яких є В.М.Литвин, православний альманах храмів та монастирів Югославії, канцелярське приладдя.

Настоятель храму прот.Сергій Матвійчук подякував за підтримку благодійного фонду, побажавши Божого благословення у всіх добрих справах, та подарував кожному духовну літературу. За святковим столом було обговорено подальшу співпрацю парафії з благодійним фондом.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.