Свято-Успенський архієрейський собор м. Житомира відзначив 27-му річницю відкриття!

22.03.2019

22 березня 2019 року, у п'ятницю другого тижня Великої Чотиридесятниці, Українська Православна Церква молитовно шанує пам'ять мучеників у числі сорок, що віддали своє життя за віру в Бога мучившись у Севастійському озері. Щорічно саме цього дня древній Свято-Успенський архієрейський собор міста Житомира відзначає річницю відкриття після років правління безбожної влади. Історія вказує, що у 1961 році храм був зачинений, а у його приміщенні розмістили архівний склад.

З нагоди святкової події у храмі зібралось доволі багато вірян. У співслужінні духовенства собору Божественну літургію святителя Григорія Двоєслова очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

По завершенні літургії Владика привітав кліриків храму, а також усіх присутніх із днем пам'яті святих мучеників та з особливою датою Успенського собору. Митрополит закликав любити Дім Божий, невпинно молитись та триматись істинної віри Христової.