Свято-Успенський храм смт. Романів, відзначив своє престольне свято і 30-ту річницю з моменту свого заснування.

31.08.2021

29 серпня 2021 року, на другий день свята Успіння Пресвятої і Преблагословенної Діви Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав містечко Романів, де очолив святкову Божественну літургію з нагоди Престольного свята місцевого Свято-Успенського храму. Окрім цього церква відзначає своє 30-річчя від заснування.

Яскраво і привітно архієрея зустріли дітки, встеленою доріжкою із квітів Владика ввійшов до храму. За служінням святої Євхаристії митрополиту співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, благочинний Романівського району і настоятель парафії протоієрей Ярослав Коверчук та інші.

По закінченні спільної святкової молитви митрополит Никодим звернувся із вітальним словом до усіх присутніх.