Святогірська ікона Божої Матері у Романові!

17.07.2017

15 липня ц. р. у містечку Романів, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого митрополита Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулася історична подія - зустріч великої святині чудотворної ікони Божої Матері «Святогірська», яка прибула в рамках святкування Дня пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира та річниці Хрещення Київської Русі.

У суботу, 15 липня 12.00 год. на площі Єдності смт. Романів віряни разом з духовенством Баранівського, Новоград-Волинського, Любарського та Романівського округів зустріли велику святиню і Хресною ходою пройшли вулицями містечка до Свято-Успенського храму.

У храмі соборним чином був звершений молебень з акафістом, після чого віруючий люд зміг приклонятися до ікони та помазуватися освяченим єлеєм. Соборну молитву очолив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич. Перебувала святиня у Романові з 12.00 до 17.00 год.

Протягом цього часу перед чудотворним образом Божої Матері «Святогірська» постійно звершувалось молитовне стояння - люди співали псалми, прославляючи Пресвяту Діву Богородицю, читали акафісти та перебували в піднесеному духовному настрої.

Прес-служба Романівського благочиння.
Фото Наталії Короленко.
Відео Володимира Мосійчука.

ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!