СВЯТЫЙ АРХИСТРАТИЖЕ МИХАИЛЕ МОЛИ БОГА О НАС!

25.11.2017

Особливо вшановують пам'ять архистратига Божого Михаїла на Черняхівщині. Так в селі Очеретянка пройшли торжества, приурочені престольному празнику.

Очеретянка невелике село, а отже, і парафія не дуже велика, але відрізняється від інших дуже згуртованою общиною, яка окормляється своїм настоятелем – протоієреєм Миколаєм Барнінцем.

Розділити радість духовного спілкування прибув благочинний Черняхівського округу, архімандрит Климент (Пінчук). О. Климент очолив божественну літургію у співслужінні кліриків єпархії. Невеличкий храм щільно заповнився людьми. Особливу атмосферу створили дітки, яких під своє заступництво взяв Божий архангел.

На завершення богослужіння о. благочинний привітав усіх зі святом, а о. настоятель подякував співбратам – священикам за підтримку.

Прес-служба Черняхівського благочиння.

СВЯТЫЙ АРХИСТРАТИЖЕ МИХАИЛЕ МОЛИ БОГА О НАС.