Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.

10.03.2012

Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.Піст - це час покаяння і молитви, зцілення від духовних немочів, укріплення у вірі.

Тому, по рішенню зборів духовенства Попільнянського благочиння, на протязі усього Великого посту у храмах благочиння буде здійснюватися Святе таїнство Соборування. Прихожани зможуть приступивши з вірою до нього отримати зсцілення від душевних та тілесних хвороб.

Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.9 березня, в день памяті Тарасія архієпископа Константинопольского, Соборування було здійснено у Свято-Ніколаєвському храмі смт.Попільня та Свято-Іоанно Богословському храмі с.Голубятин, очолив Єлеосвячення благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро (Лис), йому співслужили прот.Михаїл (Сопець), ієрей Андрій (Гороцюк), ієрей Олексій (Бусько), Таїнство Соборування у Попільнянському благочинні.ієрей Віктор (Нанівський), ієрей Володимир (Дикий), ієрей Сергій (Мельничук).

По завершенні прот.Петро звернувся до віруючих із словами повчання про значення святого посту та самого таїнства Соборування у житті кожного православного християнина.

Прес-служба Попільнянського округу.