Торжество Православної віри! Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

26.02.2018

25 лютого 2018 року, Свята Православна Церква урочисто прославляє свою істину віру та називає цей день Торжеством Православ'є. З нагоди свята у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась Божественна літургія святителя Василя Великого.

У співслужінні кліриків храму служіння Євхаристії очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після прочитання Євангілії ієрей Георгій Мірчук виголосив проповідь на тему свята. Під час літургії була звершена молитва за мир в Україні.

По закінчені служби відбувся особливий молебен, що звершується лише один раз в рік і саме в цей день. Під час молебня було виголошено Вічну пам'ять спочилим патріархам та архіпастирям, а многоліття - діючим і Правлячому.

Насамкінець митрополит привітав усіх присутніх на молитві із святом, закликав завжди берегти свою істину віру, зігрівати її та затверджувати любов'ю до Бога і ближнього.