Третій день Чотиридесятниці. Читання канону прп. Андрія Критського у Коростишівському благочинні.

25.02.2015

25 лютого 2015 року, в третій день Першої седмиці святої Чотиридесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив читання творіння святого преподобного Андрія Критського у Коростишівському благочинні Житомирської єпархії.

Владика зустрівся на молитві із настоятелем і прихожанами Свято-Троїцького храму міста та вірянами Свято-Різдво-Богородичного собору у благочинного, архім. Якова (Шумова). Після великопостового богослужіння архіпастир звернувся до духовенства та богомольців із проповіддю.