Трійця. Архієрейське богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

05.06.2017

4 червня 2017 року, свята Православна Церква відзначає одне із шанованих на теренах України свято - П'ятидесятницю або Святу Трійцю. З нагоди великого торжества архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням Владиці співслужив секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков) та священики собору.

Посилені молоитви за літургією підносились за мир та спокій в Україні. Також особливі прохання були піднесенні за Правлячого архієрея, котрий в цей день молитовно відзначає 10-річчя від архієрейської хіротонії.

Після Священної Євхаристії було звершено уставну Вечірню із чинопослідуванням коліноприклонних молитв. Насамкінець Владика вимовив слово проповіді, а також прийняв вітання з нагоди духовного ювілею.