Троїцька Батьківська субота. Архієпископ Никодим очолив літургію у Свято-Успенському соборі на Подолі!

18.06.2016

18 червня 2016 року, Церква вшановуючи пам'ять всіх від віку спочилих православних християн відзначає Троїцьку Батьківську поминальну суботу.

В цей день архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира. За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики храму: прот. Олег Целуєв, прот. Володимир Ігнатюк, прот. Віктор Голубовський.

Під час Євхаристії та великої поминальної панахиди, котру очолив Владика духовенство та віряни особливо молилися за упокій рідних, спочилих прихожан собору, загиблих воїнів, безвинноубитих, загиблих під час Чорнобильської катастрофи, тих за кого немає кому помолитися та усіх православних християн.

У своїй настановчій проповіді Владика Никодим закликав присутніх постійно молитись за упокій спочилих, адже молитва живих приносить радість для душ які у вічності, зближує їх із Богом та наближає до Царства Небесного.