Три архієреї звершили воскресну літургію у головному соборі Житомирської єпархії.

26.02.2017

26 лютого 2017 року, керуючому Житомирською єпархією УПЦ, Високопреосвященнішому Никодиму, архієпископу Житомирському і Новоград-Волинському виповнюється 45 років від народження.

І хоча уже, у четвер що минув, архієреї, духовенство та вірні привітали авторитетного архієрея із наступаючим Днем народження, проте у цей воскресний день знову житомиряни зібрались у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору, аби піднести свої молитви та привітати улюбленого архіпастиря із ювілейним святом. Підтримати молитовно також прибули митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієпископ Городницький Олександр.

Високопреосвященнішим Владикам співслужили священики кафедрального собору та духовенство, що прибуло на святкову літургію.

Після закінчення богослужіння митрополит Симеон привітав архієпископа Никодима із Днем народження, побажав у доброму здоров'ї, крепості та довголітті служити Богові та боголюбивому народу Церкви Христової.