У четверту неділю святої Чотиридесятниці Житомирський архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі обласного центру.

15.04.2013

14 квітня 2013 року, у четверту неділю Великого посту, В Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено святкову Божественну літургію.

Богослужіння, у співслужінні кліриків головного храму єпархії, очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. По прочитанні Євангелія, до присутніх вірян із недільною проповіддю звернувся прот. Григорій Рогальський.

Після закінчення основної частини літургії бажаючі причастилися святих Христових Таїн. Молитва завершилася подячним молебнем. Архієпископ Никодим, говорячи напутнє слово, побажав прихожанам міцності у вірі, сили та крепості у проходженні святої Чотиридесятниці, а також у спільній радості дочекатися торжества Світлого Христового Воскресіння.

Ввечері цього дня Житомирський архіпастир звершив чин Пасії із читанням акафісту Страстям Господа нашого Ісуса Христа.