У день пам'яті Преподобного Макарія Великого, митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі "Живоносного Джерела" Києво-Печерської лаври!

01.02.2020

1 лютого 2020 року, в день пам'яті святого преподобного макарія Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у храмі на честь ікони Божої Матері "Живоносне джерело", у Києво-Печерській Лаврі.

Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Бучанський Пантелеймон, а також братія обителі у священному сані. Богослужіння зібрало на спільну молитву вірян.

Під час святої літургії було піднесено особливі прохання за архімандрита Макарія (Сердюк), який цього дня відзначає День свого Ангела.

Наприкінці богослужіння Владика Никодим привітав отця Макарія із особистим святом, побажав міцного здоров'я, мудрості та довгих років життя. Було проспівано многоліття.

Усіх присутніх на службі митрополит привітав із святом в честь преподобного Макарія Великого та подякував за спільну молитву.