У день престольного свята освятили пам'ятник воїнам!

23.10.2014

Є в нашому Андрушівському районі невелике село Лебединці, в якому зараз проживає 320 осіб. Звичайне собі село, яких тисячі по країні і сотні на Житомирщині. Тут є свої проблеми, свої досягнення, свої історії. Молодь за можливості покидає рідні домівки, а хто залишається виживає як може, переважно завдяки веденню підсобного господарства. Але люди тут надзвичайно добрі і дружні. Вони свято бережуть історію свого рідного села.

В цей прикрасний день, день памяті апостола і євангеліста Іоанна Богослова була відслужена святкова божественна літургія яку очолив Благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму прот. Назарій Палашовський і священники благочиння а також прот. Ігор Пєшко з Новоград–Волинського благочиння. Після хресної ходи Благочинний привітав паству з днем небесного покривителя їхнього села, побажавши щоб апостол любові Іоанн Богослов допоміг кожному обрести любов до своїх ближніх а особливо до своїх ворогів, після чого і настоятель подякував архім. Макарію і священникам за соборну службу.

Після закінчення літургії, священики і прихожани підійшли до реконструйованого пам’ятника односельцям, який знаходиться неподалік від храму, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, де зібралось багато жителів села та гостей. В братській могилі знайшли вічний спочинок захисники вітчизни – перезахоронені воїни 44-ої танкової бригади, 15-ої авіаційної дивізії , 66-го стрілецького батальйону.

Благочинний і духівник Андрушівського благочиння архімандрит Макарій освятив разом з священиками пам’ятник та звернувся до присутніх із словами вітань і вдячності за збережену пам'ять про героїв-захисників побажавши всім миру та злагоди.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

У день престольного свята освятили пам'ятник воїнам!