У день Собору Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Новоград-Волинський!

09.01.2021

8 січня 2021 року, на другий день свята Різдва Христового, в день Собору Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Новоград-Волинський, де у кафедральному соборі на честь святої Трійці очолив святкову Різдвяну Божественну літургію.

Під урочистого богослужіння Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич, архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство Новоград-Волинського благочиння. Молитва зібрала у стінах храму вірян та гостей. Літургію оспівували два хори.

Вітаючи присутніх на службі із Різдвом Христовим митрополит Никодим побажав усім аби Народжений Спаситель зігрів кожне віруюче серце Своєю любов'ю, теплом та благодаттю. Також Владика разом із усіма заколядував.