У день святого благовірного князя Ігоря архієпископ Никодим звершив Божественну літургію у с. Барашівка!

02.10.2015

2 жовтня 2015 року, Христова Церква звершує пам'ять святого благовірного великого князя Ігоря Чернігівського. Цього осіннього дня свій День Небесного покровителя відзначає настоятель храму на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, що у селищі Барашівка.

На святу Божественну літургію аби помолитися і привітати іменинника зібралися прихожани селища. Євхаристію з нагоди свята очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужив настоятель парафії ієрей Ігор Дунець та клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира ієрей Віктор Голубовський.

По закінченні літургії і молебня Владика привітав мирян із святковим днем, а особливі слова щирого вітання висловив у адрес винуватця торжества. Отцю Ігорю архієпископ Никодим побажав помочі і заступництва благовірного князя, а також вручив просфору і подарунок.