У Хрещенський сочельник архієпископ Никодим очолив святкову літургію у кафедральному соборі м. Житомира.

18.01.2015

18 січня 2015 року, у неділю Церква Христова молитвенно готує свою паству до відзначення особливо шанованого свята - Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. У цей день, названий Хрещенським сочельником, звершується Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого, котра поєднується із святковою Вечірнею.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира служіння очолив керуючий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. На воскресну молитву у стінах величного собору зібралося чимало прихожан та гостей.

Після звершення Вечірні було відслужено уставний молебень із чинопослідуванням великого освячення води. Владика окропив усіх присутніх святою Агіасмою, а також привітав богомольців із недільним днем та наступаючим святом Хрещення Господа Ісуса Христа.