У Красноволиці освячено храм!

06.10.2013

5 жовтня 2013 року, у суботу, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав доволі невеличке селище під назвою Красноволиця, що у Чуднівському районі. Жителі села ще зазделегідь готувалися до приїзду поважного гостя, тому і зустрічали на найвищому рівні: гарно вбрані в народну вишиванку, із квітами, запашним короваєм і простеленою доріжкою.

Ввійшовши до храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці Владика Никодим у співслужінні духовенства звершив уставний чин освячення головного престолу та храму цілком. Помітне хвилювання та радість воодночас було помітно в очах прихожан, адже для них ця подія надзвичайно довгоочікувана та приємна, саме вони разом, всіма зусиллями, із Божою допомогою зробили все можливе для того, щоб мати духовний осередок, благодатний ковчег істини, дім Господній.

По завершенні освячення архіпастир очолив у храмі святу Божественну літургію Іоанна Златоустого. Разом із Владикою молилися: благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), благочинний Чуднівського округу прот. Андрій Змієвський та духовенство Чуднівського району.

Під час малого входу за усердні труди во благо святої Матері Церкви настоятель парафії, ієрей Миколай Денькович був нагороджений високою церковною нагородою - правом носіння золотого наперстного хреста.

Після закінчення богослужіння архієпископ Никодим виголосив напутнє слово проповіді, в якому закликав вірян частіше ходити до храму Божого, єднатися в молитві, побажав милості і щедрот Господніх, а також закликав на усіх благословіння Боже.

Цього дня Житомирський архіпастир також відвідав Свято-Димитрівський храм у древньому та як свідчить історія козацькому селищі Красносілка, окормляючим якого є ієрей Миколай Денькович.

У Красноволиці освячено храм!