У неділю шосту після П'ятидесятниці митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира!

19.07.2020

19 липня 2020 року, у Неділю 6-ту після свята П'ятидесятниці у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого архієрейським чином

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору, а також клірик Новоград-Волинського благочиння єпархії протоієрей Сергій Матвійчук.

Під час літургії митрополит Никодим звершив священицьку хіротонію над дияконом ставлеником.

Наприкінці молитви Його Високопреосвященство звернувся до вірних із словом вітання.