У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері "Казанська".

07.11.2011
У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері

4 листопада, в день пам'яті Казанської ікони Божої Матері, Нехворошська парафія святкувала храмове свято. Святкову Божественну літургію очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів в співслужінні священників району та гостей з Овруцької, Вінницької та Тульчинської єпархій.

Під час літургії, на сугубій ектенії, виголосили особливе прохання за здоров’я Блаженнійшого Митрополита Володимира Предстоятеля УПЦ.

Чисельні прихожани та діти причастились Святих Христових Таїн.

На богослужінні був присутній Голова Нехворошської сільської ради Гетьман В. М.У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері

Після Божественої літургії відбувся хресний хід, під час якого духовенство та богомольці з хоругвами та іконами, під лунаючий церковний дзвін, тричі обійшли навколо храму, після якого благочинний у своїй проповіді розповів історію Казанської Ікони Божої Матері та привітав усіх присутніх зі святом і подякував духовенству за співслужіння.

У свою чергу настоятель Свято-Казанського храму іерей Сергій Саванчук висловив теплі слова подяки духовенству, гостям та парафіянам за їх щирі слова вітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського округу

У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері У Нехвороші вшанували пам'ять ікони Божої Матері