У Попільні вшанували жертв Голодомору та освятили пам'ятник Небесній сотні!

25.11.2017

24 листопада 2017 року, напередодні Дня шанування і спомину великої трагедії Голодомору, що торкнувся України у 1932-1933 роках, в селищі попільня відбулись пам'ятні заходи, зокрема заупокійна молитва біля місцевого меморіалу жертвам.

Богослужіння звершив благочинний Попільнянського району, настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму протоієрей Петро Лис.

На спільну заупокійну молитву зібралось чимало місцевих жителів, зібрались також представники світської влади.

Після завершення служби отець Петро звернувся до присутніх із словом, в якому закликав завжди молитись за жертв великої трагедії і робити все можливе для того, аби Господь ніколи не допустив подібне в нашому сьогоденні.

Також у цей день благочинний звершив освячення місцевого пам'ятного меморіалу Героям Небесної сотні, що розташований в центрі селища.

У свій час пам'ятник, на якому зображений Покров Пресвятої Богородиці не допустили до звершення чину, але нині Промислом Божим було звершено його освячення.

У часі церковного дійства також були піднесенні молитви за всіх, хто загинув на майдані та за українських воїнів, що віддали своє життя під час звершення АТО.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

У Попільні вшанували жертв голодомору та освятили пам'ятник Небесній сотні!