У Прощену неділю архієпископ Никодим звершив дві хіротонії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

02.03.2014

2 березня 2014 року, свята Православна Христова Матір Церква молитвенно згадує страшну трагедію, котра сталася із нашими спільними праотцями Адамом та Євою. Після великого гріхопадіння вони були вигнанні із раю та позбавлені видимого спілкування із Творцем. Також цей день в церковному уставі називається Прощеною неділею, адже саме сьогодні будемо просити один в одного прощення аби гідно вступити до святого Великого посту.

Цього святкового воскресного дня, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, у співслужіння кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору очолив святу Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

Під час богослужіння у храмі молилося доволі багато прихожан та гостей, зокрема і маленьких діточок. Також було звершено дві хіротонії. У сан ієрея, Владика Никодим рукоположив вихованця четвертого курсу заочного сектору Полтавської місіонерської духовної семінарії диякона Василія Пінчука, а дияконської хіротонії цього дня сподобився вихованець третього курсу Волинської духовної семінарії Максим Тишковець.

Новорукопокладеним ієрею та диякону архієпископ Никодим побажав страху Божого, стремління та ревності у служінні перед Престолом Господнім.

Завершилась Божественна літургія традиційним молебнем, після якого архіпастир звернувся до вірян із словом недільної проповіді.