У рік новий із молитвою та Божим благословінням!

01.01.2015

У громадянську новорічну ніч, із 31 грудня на 1 січня, вже за неоднорічною традицією, рівно опівночі, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було розпочато святу Божественну літургію. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Владиці співслужило чимало духовенства, серед них: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук, священство обласного центру та інші.

Приємно зауважити, що із кожним роком все більше житомирян намагаються новий рік зустрічати не на якихось веселощах чи святкуаннях, а саме у святому храмі за Божественною молитвою, дякуючи Всемилостивому Вседержителю за рік що минув і звичайно просячи у Бога Небесного благословіння на наступний рік.

Після літургії Владикою була прочитана молитва у грядуще новоліття.

У рік новий із молитвою та Божим благословінням!