09.01.2012

Вранці 6 січня 2011 року, в надвечір'я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський звершив велику вечірню і Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира у співслужінні духовенства єпархії.

Під час богослужіння, з нагоди Різдва Христового, ряд священиків Житомирської єпархії було удостоєно різних церковних нагород.

Після закінченні Літургії Преосвященнійший владика привітав духовенство й мирян з наступаючим святом Різдва Христового.

Увечері цього дня єпископ Никодим відслужив Різдвяні богослужіння - велике повечір'я й святкову утреню у головному храмі єпархії.

На завершення вечірньої служби, біля встановленого Різдвяного вертепу, духовенство і прихожани разом зі своїм архіпастирем поздоровили один одного співом різноманітних колядок.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ

У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.У Різдвяний святвечір єпископ Никодим звершив Літургію св. Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.