У Романівському благочинні пройшов благодійний вечір колядок!

09.01.2019

8 січня 2019 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у Романівському благочинні відбувся святковий благодійний вечір колядок. Урочистий захід пройшов на території районного Свято-Успенського храму.

Різдвяне свято зібрало священослужителів благочиння, велику кількість глядачів, і звичайно різні хори із парафій району. Під час концерту було проведено благодійну акцію на якій зібрали кошти для літнє оздоровлення дітей учасників АТО та дітей сиріт.

Учасники вечору співали колядки, вінчували, вітали присутніх із величним торжеством Різдва Христового, а діти показали цікаву виставу "театру тіней".

Присутніх на святі частували випічкою та гарячим чаєм.

Благочинний Романівського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Коверчук подякував усім небайдужим, хто не тільки проявив увагу і прославив Народженого Спасителя, але і долучився до благодійності і любові по відношеню до потребуючих цього.

Фото сайту ТВІЙ РОМАНІВ