У Ружинському благочинні відбувся святковий різдвяний вечір колядок під час якого збирали кошти на оздоровлення дітей учасників АТО та дітей сиріт!

11.01.2019

10 січня 2019 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Ружинському благочинні відбувся святковий і урочистий вечір різдвяного відпочинку, колядок та вінчувань.

Свято у благодатні дні Різдва Христового зібрало чималу кількість бажаючих підтримати традиції наших предків та прославити у колядках та різдвяних віршах величне торжество появлення у світ Спасителя. Захід пройшов у Будинку Культури.

Серед присутніх глядачів - благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, благочинний Ружинського району протоієрей Богдан Бабич та духовенство благочиння.

Учасниками святкового концерту стали хори та колективи різних парафіяльних храмів Ружинського благочиння.

Під час вечору відпочинку збирали кошти на оздоровлення дітей бійців АТО та дітей сиріт.

Благочинний Попільнянського району, отець Петро привітав присутніх із святом, передав благословіння і вітання від Правлячого архієрея митрополита Никодима.

Вітальним словом до мирян звернувся також благочинний Ружинського району отець Богдан, котрий подякував хорам за подароване свято, а глядачам за присутність та підтримку благодійної акції..