У селi Малосiлцi освятили нові дзвони

09.08.2017

З благословення Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима сьомого серпня, у понедiлок седмицi 10-ї після П'ятдесятниці, у селi Малосiлцi освятили нові дзвони.

Словами теплих привiтань, українським короваєм та пишними квiтами зустрічали парафiяни й півчі Свято-Михайлiвського храму на чолi з настоятелем, ієреєм Михаїлом Худяковим, духовенство Бердичівщини. До вiруючих приєднався сiльcький голова Микола Олексійчук. Буяння зеленi, спокiй i тиша, гарний настрiй та посмiшки на обличчях – люди щиро радiли чудовiй подiї та вiзиту поважних гостей.

Чин освячення компана звершив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков у спiвслужiннi настоятеля Свято-Димитрiвського храму смт Гришкiвцiв протоiєрея Юрiя Рибачка, настоятеля Свято-Покровської церкви с. Никонiвки протоiєрея Iоанна Попадича, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієрея Ярослава Ігнатюка, настоятеля Свято-Петропавлівської церкви с. Реї ієрея Євгена Дзядуха, настоятеля Свято-Успенського храму с. Райгородка ієрея Євгенія Воробйова, настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Красівки ієрея Сергiя Гарнаги, настоятеля Свято-Михайлiвського храму c. Малосiлки ієрея Михаїла Худякова i клірика Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякона Віталія Кльона. Пiсля спiльної молитви отець благочинний звернувся до всiх добрим словом привiтання: «Вiру Христову принiс нам Святий рівноапостольний великий князь Володимир, пам'ять якого ми вшановували нещодавно. Наш богоспасаємий народ має багату iсторiю, сповнену рiзних подiй та тяжких випробувань. Складнi й непростi її сторiнки, але ми маємо велику духовну силу. Сьогоднi знакова подiя: ми освячуємо дзвiн – нехай вiн кличе до Матерi Церкви! Пiдносьте до Бога молитву за краще майбутнє нашої крани, за мир й щастя народу i кожної родини. Нехай Господь дарує всiм нам Свою ласку та благословення».

Теплi поздоровлення адресував присутнiм сiльcький голова Микола Олексійчук, побажавши православнiй громадi подальшого згуртування та духовного єднання. Парафiяни Свято-Михайлiвського храму c. Малосiлки внесли свою лепту у придбання 3-х нових дзвонів. Переможно і піднесено лунали вони над землею, розносячи радiсть усiм селом. Легкий вітерець пiднiмав у небо переливи благодатних звукiв. I здавалося, ніби з ними злилося биття сердець молiльникiв, виголошуючи хвалу Господу. Разом iз дзвонами співала душа православних, відчуваючи благодать Божу...

Прес-служба Бердичівського благочиння.

У селi Малосiлцi освятили нові дзвони