14.05.2012

У селі Великій П’ятигірці настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму ієрей Олександр Худяков звершив чин освячення приватного підприємства з обробки декоративного і будівельного каменю.

У селі Великій П’ятигірці звершено чин освячення підприємства з виробки каменю.

Дванадцятого травня, в день канонізації преподобного Амфілохія, чудотворця Почаївського, на підприємстві з обробки граніту, що у Великій П’ятигірці, радо зустрічали ієрея Олександра Худякова, церковного старосту Галину Беленчук та півчих Світлану Мазур і Леоніду Корнійчук. Власник фірми Валерій Нестерчук, жертводавець храму, запросив священика освятити офіс та виробничі приміщення. В конторі підприємства було звершено чин освячення. Святою водою окропили цех та інші об'єкти на території установи. Отець Олександр звернувся до працівників із повчальним словом: «Освячення місця вашої праці – це особлива подія. Слово «освячений» означає призначений для чогось. Нехай Ангел Охоронець освітлює ваш земний шлях і береже вас. Нехай наставляє вас Господь, і розгорається полум'я вашої любові до Бога, щоби ви приходили до нього не лише в горі, а й в радості. Нехай Господь благословляє вас!»

У селі Великій П’ятигірці звершено чин освячення підприємства з виробки каменю.

Ієрей Олександр Худяков подарував працівникам підприємства ікону Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина»: «Це образ Божої Матері – Заступниці за весь рід людський. У своїх молитвах ми завжди звертаємося до Неї і вчимося смиренню у Цариці Небесної. Ми зустрічаємося у знаменний день, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника та святого – преподобного Амфілохія Почаївського».

Цьогоріч Церква відзначає 10-ту річницю канонізації преподобного Амфілохія, якого працівники приватного підприємства у Великій П’ятигірці можуть вважати своїм покровителем. Рік тому за сприяння небайдужого бердичівлянина Олександра Негоди були встановлені зв’язки сільських виробничників із Почаївською Лаврою. У селі Великій П’ятигірці звершено чин освячення підприємства з виробки каменю.З благословення Митрополита Почаївського Володимира вони виготовили з рідкісного сірого граніту Жежелівського кар'єру хрест висотою в три метри, що днями поставлений біля Троїцького собору в Свято-Успенській Почаївській Лаврі, який захистив і відстояв преподобний Амфілохій Почаївський. Нині підприємство виготовляє другий Хрест для найбільшої православної святині Волині й другої, після Києво-Печерської лаври, в Україні.

Своїм милосердям до стражденних отець Амфілохій став живим прикладом благочестя і любові, залишивши про себе пам'ять в серцях православних. Віра в його цілющу силу жива і сьогодні. «О, всеблаженний отче наш Амфілохіє, земний ангеле і небесний чоловіче! Припадаємо до тебе з вірою і любов'ю і молимо тебе старанно: яви нам, смиренним і грішним, святе своє заступництво…»

Прес-служба Бердичівського округу.