У селищі Левків освятили новозбудований храм замість захопленого “ПЦУ”

25.12.2021

25 грудня 2021 року, в день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського чудотворця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення храму на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» в селі Левків Житомирського району.

Храм було побудовано після захоплення представниками “ПЦУ” місцевого Свято-Преображенського храму. Проте громада не розпалась і залишилась вірною канонічній УПЦ, спромігши при цьому збудувати новий храм.

Після чину освячення Владика звершив першу святкову Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії та духовенство, що прибули на молитву.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав настоятеля, духовенство та усіх богомольців із визначною подією - освяченням нового храму. Архіпастир побажав процвітання громаді, а настоятелю нести із ревністю послух Пастиря Церкви Христової.