У селищі Вигнанка відбулась архієрейська літургія та сповідь духовенства Любарського благочиння.

21.03.2017

21 березня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Михайлівському храмі села Вигнанка, що у Любарському районі.

Цього дня священики приступили до таїнства сповіді, а тому за богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний округу протоієрей Миколай Шапіренко та духовенство благочиння.

Владика сердечно привітав священослужителів із прийняттям таїнства покаяння та святих Тіла і Крові Христових. Також архіпастир звернувся до присутніх у храмі із словом проповіді.