У Старосільцях служили першу нічну літургію

04.08.2017

Напередодні ночі з 30 на 31 липня у Старосільцях відчувалась піднесена духовна атмосфера. Віряни очікували особливої нічної молитви, яка вперше подібним чином відбувалася в храмі.

Очолив Божественну службу благочинний Коростишівського округу архімандрит Яков. У співслужінні кількох священиків відчувався особливий духовний зв'язок та молитовне єднання. Якось по-особливому звучав хор. В храмі панувала ідеальна молитва. Жодного зайвого звуку. Такі враження у вірян від першої нічної служби. Дивно, але коли Богослужіння завершилось, люди просто не хотіли йти додому. Нічна молитва торкнулась серця кожного із нас.

Із словами духовної проповіді та настанови до прибувших вірян звернувся настоятель храму отець Андрій, котрий розповів історію древніх християн, які вночі у часи гонінь на віру Христову так само збирались на нічну молитву. Священик розповів, що святі отці звертають увагу на те, що нічна молитва по особливому доноситься до Господа. Вже сам труд і жертовність нічної молитви свідчить про особливе бажання християн догодити Богу.

Будемо сподіватися, що досвід такої особливої нічної служби посприяє віруючим по-особливому очистити себе, по-особливому налаштуватись на покаяння та виправлення свого духовного життя.

Протоієрей Андрій Кобетяк.

У Старосільцях служили першу нічну літургію