У світлу середу митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі міста Коростишів.

06.05.2021

5 травня 2021 року, у Світлу середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із пасхальним архієрейським візитом відвідав Коростишівське благочиння Житомирської єпархії та очолив звершення святкової Божественної літургії у Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

На порозі храму архіпастиря зустріли віршами, короваєм та квітами дітки. У самому ж храмі зібрались на молитву священослужителі та місцеві мешканці. За звершенням літургії Владиці співслужив благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), настоятель парафії протоієрей Леонтій Кравчук, а також духовенство благочиння.

У завершення літургії митрополит Никодим привітав духовенство та вірних із Світлими днями Христової Пасхи, подякував за спільну молитву, а ще промовив слово настанови.