30.04.2012

У Свято-Миколаївському храмі Попільні вітали жінок.

У третю неділю по Пасці, коли Свята Православна Церква переповнена духовною радістю Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, вшановують пам'ять жінок-мироносиць, які стояли біля Хреста Ісусового, були присутні на його похованні. А наступного дня після розп'яття прийшли вони рано-вранці до гробу з миром і ароматами, щоб помазати тіло Спасителя, але не знайшли його. Ангел сповістив їм, що Христос воскрес із мертвих і велів розповісти про це учням Спасителя.

Неділя жінок-мироносиць - це день матусів, дружин, сестер, доньок. Цей день, це церковне жіноче свято, коли всі вітають своїх близьких і рідних жінок.

У Свято-Миколаївському храмі Попільні вітали жінок.

Напередодні неділі, у суботу, благочинний Попільнянського округу, протоієрей Петро Лис на вечірньому Богослужінні, сказав слово про жінок-мироносиць і привітав всіх жінок, які були в храмі, з цим днем.

Батюшка подякував за їх труди, терпіння і любов до Божого храму та побажав і надалі брати приклад із жінок-мироносиць. Кожній жінці отець Петро вручив червону гвоздику.

Вихованці дитячої недільної школи, у віршованій формі, розповіли про свято і привітали жінок. Хлопчики з недільної школи власноруч приготували подарунки для дівчаток цілий кошик паперових тюльпанів.

Прес-служба Попільнянського округу.

У Свято-Миколаївському храмі Попільні вітали жінок.У Свято-Миколаївському храмі Попільні вітали жінок.У Свято-Миколаївському храмі Попільні вітали жінок.