У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори

18.04.2013

У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори.Минулої неділі ввечері, після звершення Богослужіння, у Свято-Миколаївському соборі Бердичева пройшли загальні парафіяльні збори під головуванням благочинного Бердичівського округу, настоятеля храму протоієрея Віталія Бойкова.

Під час цієї зустрічі були обговорені різні питання життєдіяльності парафії: обсяг виконаних робіт із облаштування собору та благоустрою навколишньої території за минулий період, поточні справи і плани на перспективу. Отець благочинний повідомив про нагальні проблеми та першочергові завдання: У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори.«Відбулася розмова з Високопреосвященнішим Никодимом, Архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським, про серйозні ремонтні роботи. Владика благословив розпочати процес покриття куполів. До нас уже приїздили майстри з Києво-Печерської Лаври, щоб вирішити це питання. Ми також спілкувалися з фахівцями з Черкащини. Золочення соборних куполів буде здійснюватися за унікальними технологіями. Досвідчені архітектори вже підготували робочі креслення».

У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори.Як розповів настоятель собору протоієрей Віталій Бойков, до цього часу в міру можливостей облаштування храму проводилося силами та стараннями прихожан, частково – за підтримкою меценатів і благодійників. Продовжуються роботи з реставрації іконостасу та кіотів, триває оновлення вікон. Попереду – золочення куполів, ремонт даху і наступний етап з облагороджування та впорядкування території навколо собору, а також – реставрація давніх ікон і замовлення писаних. Капітальні ремонтні роботи потребують вкладення колосальних сум, які необхідно вишукувати всім миром.

У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори.Парафіяльна громада – це живий організм, усі члени якого складають єдине ціле, наголосив отець благочинний, тому всім важливо і потрібно знати, чим живе прихід: «Наш храм – храм кожного з нас, і він повинен бути для нас духовним домом. Ми маємо дбати про нього, кожний може прикласти якусь пожертву. Це наша спільна турбота. Громада храму повинна бути співчутливою, добросердою і зацікавленою життям та проблемами парафії – бути єдиною, міцною родиною. Будемо ж любити Дім Божий і піклуватися про нього».

У Свято-Миколаївському соборі пройшли загальні парафіяльні збори.У передвеликодній час усім слід добре потрудитися, навести порядок у соборі та навколо храму, звернувся священик до прихожан, радячись із ними про невідкладні справи.

Розмова проходила у довірливій атмосфері обміну думок, відчувалися доброзичливість і взаєморозуміння учасників зібрання. Після закінчення зборів настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков подякував усім та побажав гідно пройти дні Великого посту і з чистим серцем зустріти Світле Христове Воскресіння.

Прес-служба Бердичівського благочиння.