У Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева звершується молебень про мир та підноситься молитва перед іконою Матері Божої Бердичівської

17.03.2022

У Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева постійно звершується молебень про мир та підноситься молитва перед іконою Матері Божої Бердичівської.
Дванадцяте березня 2022-го року, субота 1-ї седмиці Великого посту… Після Божественної Літургії звершується молебень про мир в Україні, який очолює благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні духовенства храму. Парафіяни об’єдналися у спільній молитві за мир та спокій у країні нашій, за здоров’я і захист військових, лікарів та всіх оборонців Батьківщини і кожної родини – за весь український народ. Молилися люди поважного віку та молодь, молилися немічні, молилися діти, просячи Владику Вседержителя: «… не отврати Лица Твоего от воздыханий наших и не остави Отечество наше Православное. Подаждь, Господи, вожделенный мир и спасение всем на Тя уповающим и призывающим Имя Твое, молитвами Преблагословенныя Матери Твоея и Владычицы нашея Богородицы, святого крестителя и просветителя нашего великого и равноапостольного князя Владимира и всех святых земли нашея...»

Перед шанованою святинею – іконою Матері Божої Бердичівської – підносили молитву до Заступниці Небесної, просячи боронити від напастей видимих та невидимих ворогів: «Царице моя Преблагая, надеждо моя Богородице, приятелище сирых и странных предстательница, скорбящих радосте, обидимых покровительнице! Зриши мою беду, зриши мою скорбь,
помози ми яко немощну, окорми мя яко странна…»

Під Твою Милість прибігаємо, Богородице Діво… Пресвята Богородице, просвіти нас світлом Сина Твого…