У свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира!

14.08.2020

14 серпня 2020 року, Церква відзначає свято винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, а ще пам'ять мучеників маккавеїв, їхньої матері Соломонії та учня Єлеазара. У народі православні називають цей день медовим або першим Спасом.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі на свято зібрались місцеві жителі та гості міста. Божественну літургію у співслужінні духовенства собору очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час богослужіння духовенство і вірні молились за припинення пандемії та одужання хворих від вірусу. На завершення служби було прочитано молитви та освячено мед і зілля.

Митрополит Никодим привітав усіх присутніх із святом, побажав усім миру і злагоди, добра та міцного здоров'я, закликав бути сильними і вірі та істині.