У Троковичах пролунав Перший дзвоник у Недільній школі!

14.09.2021

Недільна школа при Троковицькому Свято-Троїцькому храмі спільно з Житомирським представництвом Громадської спілки "Миряни" 12 вересня організувала свято Першого дзвінка, на якому йшла мова про духовний пошук. Темою свята обрали слова: "Знайдіть Бога, і жива буде душа ваша".
Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії Української Православної Церкви.

Діти на чолі з керівником Недільної школи Ольгою Сич підготували цікаву концертну програму з піснями, віршами, театральними сценками. А також присутнім зачитали лекцію про важливість пізнання Бога. Юні учасники заходу в нагороду за активну підготовку до свята отримали іконки від настоятеля храму отця Ніколая та смаколики від Громадської спілки «Миряни».

Отець Ніколай подякував усім діткам та їх батькам, керівнику, вчителям Недільної школи. Священик наголосив на важливості відвідання цієї найважливішої в житті дитини школи. За його словами, якщо дитина змалку ходить до церкви, то і в дорослому віці вона, в більшості випадків, не залишить храму. Тому важливо, аби дітлахи пізнавали Бога з самих юних літ.

У древньому Троковицькому Свято-Троїцькому храмі, який цьогоріч святкує 230-річчя, запрошують записувати дітей до Недільної школи. Тут виховують якості справжнього християнина – любов до Бога, любов до ближнього, готовність прийти на допомогу, смирення, послух, чесність, працьовитість, відданість; вивчають Закон Божий, житія святих, церковнослов’янську мову, іконознавство. Діти займаються художнім читанням, церковним співом, рукоділлям; працює театральний гурток, художня студія. В школі також дітей пригощають смачним чаєм та смаколиками. Навчання в недільній школі відбувається в двох групах – молодшій і старшій. Записують діток від 6 років і до 11 класу.

Як повідомлялося раніше, в Недільній школі при Троковицькому Свято-Троїцькому храмі нещодавно відкрили Музей рідкісних ікон.