У Троїцьку Батьківську суботу митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському Архієрейському соборі міста Житомира.

19.06.2021

19 червня 2021 року, у Троїцьку поминальну Батьківську суботу у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі було звершено заупокійну Божественну літургію.

Очолив богослужіння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський, клірики храму та гості у священному сані. Молитва зібрала чисельних богомольців.

У часі літургії були піднесенні заупокійні прохання та молитви за новоспочилого митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, а також за усіх від віку спочилих православних християн. Після завершення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом.