У Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі вшанували чудотворну ікону Божої Матері.

20.08.2016

20 серпня щорічно велика чисельність вірян та духовенства збираються у величному Спасо-Преображенському чоловічому монастирі, що неподалік Житомира у дивовижному селищі Тригір'я. В цей день в обителі вшановують відомий чудотворний образ Божої Матері іменований «Тригірська».

Цьогоріч святу Божественну літургію в головному соборі монастиря очолив Високопреосвященніший Симеон, митрополит Вінницький і Барський. Владиці співслужили: архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, намісник обителі архім. Галактіон (Корінчук), окремі благочинні та священики Житомирської єпархії, а також духовенство монастиря у священому сані.

Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід та подячний молебень. Високопреосвященні Владики привітали намісника та братію, а також присутніх на святі священиків та мирян із подією шанування Божої Матері, побажали аби покров Владичиці Неба та землі постійно оберігав кожного та допомагав у справі спасіння безсмертної душі.